Столи з епоксидної смоли

Виробництво з масиву натурального дерева та екологічно чистих матеріалів

Про нашу роботу

Виготовляємо ексклюзивні столи з масиву натурального дерева та епоксидної смоли.

Віртуальний дизайнер

Залишайтеся вдома! Купуйте онлайн!
Замовити дизайн проект від дизайнерів Woodnev можна без відвідування салону.

Залишіть свої контакти
Отримайте дизайнерський проект
  Виробництво столів з дерева та епоксидної смоли

  Нові технологій проникають у всі сфери життя, роблячи його комфортнішим та безпечнішим. У меблевій галузі яскравий приклад: столи з епоксидною смолою. Виявилося, що епоксидні смоли – відмінний компаньйон деревини, класичний меблевий матеріал. Дерев’яні столи завжди у фаворитах, а завдяки епоксидним вставкам вони з’явилися у новому світлі. У тандемі дерева та синтетичної смоли розкрилися нові грані природної краси матеріалу, підвищилася якість, збільшився термін служби виробу.

  Про технологію

  Як відбувається поєднання деревини з епоксидною смолою? Виготовлення стільниці містить низку етапів.

  • Виконується каркас для заливки, що повторює геометрію майбутньої стільниці.
  • Підготовляється основа (дерев’яний матеріал): дерев’яний щит, слеб, спилки, декор.
  • Готується заливальний розчин смоли, додаються пігменти, що забарвлюють.
  • Дерев’яні елементи розміщуються в каркасі та заливаються готовим розчином.
  • Після висихання та затвердіння епоксидної смоли каркас видаляється.
  • Виробляється обробка поверхні: шліфування (видалення найдрібніших дефектів у вигляді патьоків, гострих кутів, бульбашок) та полірування.
  • На завершення виконується фінішне оздоблення (покриття лаком).
  • Потім стільницю з’єднують із опорою – і стіл готовий.

  Зрозуміло, для отримання ідеального результату потрібна робота кваліфікованих фахівців: дизайнерів та меблярів. На етапі розробки майбутнього виробу дизайнер визначається породою деревини, формою і текстурою під конкретну ідею. З безлічі заготовок вибирається та, яка відповідає смакам замовника та задуму дизайнера. І тільки після цього до роботи приступають фахівці з виготовлення меблів. Озброєні досвідом та знаннями, за допомогою спеціального обладнання втілюють ідею, створюють оригінальний виріб.

  Розробка дизайну

  Столи з дерева та смоли різноманітні та надзвичайно красиві. У цих виробах фантазія нестримна, а дизайн кожної стільниці воістину унікальний. Стрижнем композиції виступає природний матеріал. В якості основи використовується масив дерева, слеби, спили, химерні зрізи, вивітрювана деревина, фасади старовинних шаф або фрагменти антикварних меблів.

  Ідеальний матеріал для стільниці – слеб. Товста, поздовжньо зрізана плита зберігає красу дерева. Зріз показує породу зсередини: текстуру з сучками та тріщинами, з характерним малюнком волокон, з багатою натуральною палітрою. Завдяки американському художнику Грегу Классену виник цілий напрямок у дизайні столів: стіл-річка. Необроблені краї масиву представлені у вигляді берегів, а між ними, в химерному згинальному руслі – річка з епоксидної смоли. Краї-береги протилежних слебів виглядають дуже ефектно та реалістично за рахунок природних контурів, рельєфу поверхні та дзеркальної водної гладі. Стіл-річка чудовий і лаконічний одночасно. Стіл із великих слебів чудово підійде для переговорних кімнат: дизайн не порушить ділову обстановку, але привнесе до неї красу та вишуканість. Стіл-річка перетворить атмосферу вітальні, зробить її стильнішою. Великий обідній стіл з натуральним декором не потребує святкової скатертини, за таким столом сімейні вечері будуть душевними та щирими.

  Можна закруглити прямі кути стільниці, замінити строгу форму на овал – вийде чудовий кухонний стіл, неймовірно красивий, не бояться вологи і механічних впливів.

  Навіть у невеликій вітальні знайдеться місце для журнального столика. Столик із стільницею з великого спила, з блакитним озером у центрі зробить вітальню затишніше. Приголомшливий ефект справляють столики з прозорою поверхнею, в якій ширяють дерев’яні елементи химерної форми. З мініатюрних спилів, як із пазлів, збирають стільниці для кавових столиків. Такий предмет обстановки добре вписується і в традиційний, і в авангардний інтер’єр.

  Туалетний стоїк можна виконати зі спила могутнього пня, додати озеро та острівці, обрамлені галькою, або скласти мозаїку з підсвічуванням – у цій меблевій техніці немає меж. Стіл, зроблений на замовлення, неможливо повторити – це завжди ексклюзивний предмет, чудовий і стильний.

  Чем хороши столы из эпоксидной смолы

  • Відмінні експлуатаційні характеристики.
  • Витримують значні навантаження.
  • Стійкі до ультрафіолетового випромінювання, зберігають прозорість та колір.
  • Чи не розтріскуються, заливка не відшаровується від деревини.
  • Вологонепроникні та довговічні.
  • Покриття міцне, протистоїть появі подряпин, вм’ятин та сколів.
  • При пошкодженні деревини можливий ремонт заливкою.
  • Екологічна безпека матеріалів створює у приміщенні здорове середовище.
  • Невибагливі у догляді, для підтримки чистоти їх достатньо протерти серветкою.

  Зв’яжіться з нами

  +38 (067) 464-85-70

  woodnevmebel@gmail.com

  Київ, вул. Світлицького вулиця, 35. Офіс та виробництво, правий берег.

  Вул. 53-а Садова, Осокорки. Офіс, лівий берег.

  Догори