Меблі з пнів та корчів

Виготовлення ексклюзивних меблів за індивідуальним замовленням


Приклади робіт виконаних на замовлення

Віртуальний дизайнер

Залишайтеся вдома! Купуйте онлайн!
Замовити дизайн проект від дизайнерів Woodnev можна без відвідування салону.

Залишіть свої контакти
Отримайте дизайнерський проект
  Незвичайні меблі в сучасному інтер’єрі

  Чим технічнішим і технологічнішим стає світ, тим сильніший потяг людини до природи. Якщо в середині минулого століття меблі з пластику були на піку популярності, то сьогодні спостерігається зворотна тенденція і меблі з деревини стають все більш затребуваними. Виробники меблів розширюють спектр використання природного матеріалу, і все частіше у виробництві використовується не тільки масив деревини, а й пні, корчі, коріння дерев.

  Переваги матеріалу

  Одна з головних переваг використання пня, корчі та коріння дерева – безвідходність виробництва. Ці частини дерева так само цінні, як і масив деревини. Вироби, виготовлені з незвичайного матеріалу, мають характерні особливості.

  Натуральність та екологічність. Матеріал створює в приміщенні особливу атмосферу, насичує повітря природними ароматами та цілющими ефірними оліями.

  Міцність, надійність та довговічність. Саме корінь дерева та прикоренева частина ствола мають максимальну міцність, що передається виробам, виконаним із цього матеріалу.

  Естетичність та унікальність. Химерна форма корчів і коріння дерев не повторюється навіть у одній породі, кожен виріб – ексклюзив, представлений у єдиному екземплярі. Оригінальна форма вихідної сировини, доповнена красою текстури та забарвлення деревини, посилюють стильність та колоритність готового виробу.

  Що виготовляють з пня, корчів та коренів дерева

  Особливий вид творчості, коренепластика показує можливості застосування коренів дерев, гілок, стовбурів, сучків, корчів, пнів і прикореневих кап (наростів). З цих матеріалів створюються справжні витвори мистецтва, у тому числі на замовлення з обраної заготівлі.

  Все, що можна виконати з коріння дерев та корчів, меблі з пнів – з розряду ексклюзивних предметів обстановки та декору. Текстура кожного дерева, колірні переходи, малюнок прикореневого спила, форма корчів та вигин коренів унікальні, не мають повторів. У процесі виготовлення меблів та предметів декору майстри вдаються до мінімальної обробки поверхонь, щоб зберегти натуральність матеріалу та форм, підкреслити та посилити його природну красу.

  Матеріал відмінно підходить для меблів у приватному будинку: столів, стільців, табуретів, ослонів. Дивовижні по красі підстілля виходять з коріння, як стільниця може бути масив, спил, слеб або товсте скло. З пня або прикореневого спила виходять стильні столики: журнальний, кавовий, ліжко.

  З коренів та корчів виготовляють аксесуари, квіткові підставки, витончені рами для картин та дзеркал.

  Де розмістити меблі

  Предметы интерьера и мебель из корней деревьев, пней и коряг могут быть массивными либо утонченными, с плавными изгибами. Изящная мебель легко впишется в интерьер любого стиля, привнесёт в него самобытность и природное тепло. Стулья с витыми спинками, столики с оригинальными подстольями из корней деревьев всегда в центре внимания, являются изюминкой интерьера квартиры или загородного дома. Более основательная мебель – столы, скамьи, табуреты достойно украшают городские интерьеры в этническом стиле или эко-стиле. Загородный дом с нестандартной мебелью становится ещё более уютным и колоритным. Для жаркой бани и для дачи надёжные устойчивые скамьи и столы подходят наилучшим образом. Удобная и красивая садовая мебель, размещённая на открытой террасе или в саду, буквально сливается с ландшафтом и создаёт удивительно гармоничную, умиротворяющую среду.

  Не слід побоюватися за збереження та довговічність меблів, розміщених на відкритому повітрі. Вологостійкі породи та спеціальна обробка матеріалу захищають виріб від підвищеної вологості та різких температурних коливань.

  Де замовити унікальні меблі з пнів

  Такі незвичайні предмети обстановки складно купити у просторих меблевих салонах із традиційними зразками. Перетворенням нетрадиційного матеріалу на гарні меблі в Україні займаються фахівці woodnev.com.ua, майстри меблевого виробництва. За помірну і адекватну ціну ви отримаєте унікальні меблі, які прикрасять будинок і наповнять його доброю природною енергетикою.

  Зв’яжіться з нами

  +38 (067) 464-85-70

  woodnevmebel@gmail.com

  Київ, вул. Світлицького вулиця, 35. Офіс та виробництво, правий берег.

  Вул. 53-а Садова, Осокорки. Офіс, лівий берег.

  Догори